Соціальна допомога на дому м. Південне

Кожній людині потрібна любов і турбота близьких. Але серед нас є люди, які особливо цього потребують – це самотні люди похилого віку. Дбайливих близьких їм замінили робочі відділення соціальної допомоги на дому м. Південне.

Тринадцять жінок – соціальних працівників обслуговують 159 одиноких або одиноко проживаючих мешканців міста. Два – три рази на тиждень вони відвідують своїх підопічних, надають їм допомогу в покупці продуктів харчування, в оплаті комунальних платежів, прибирання житла, купівлі медикаментів; проводять з’ясування по оплаті комунальних платежів з водним та газовим господарствами, укладають договори з цими підприємствами; з різних питань виїжджають до Пенсійного фонду Харківського району та Укртелеком.

03.07 2018 р. територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Харківської районної державної адміністрації було здійснено перевірку роботи відділення соціальної допомоги на дому м. Південне, яке очолює Вікторія Анатоліївна Азарова. За результатами перевірки відділення відзначено, як одне з найкращих в Харківському районі.

Спасибі працівникам соціальної допомоги за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, турботу про здоров’я і соціальну захищеність своїх підопічних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *