День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається на Україні відповідно до Указу Президента (№ 46/94, від 15 лютого 1994 року в редакції Указу Президента № 385/95 від 19 травня 1995 года) в третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Свою історію він веде ще з часів СРСР, де відзначався з 1966 року в четверту неділю липня як День працівників торгівлі, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства. За Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1 жовтня 1980 року № 3018-Х «Про святкові і пам’ятні дні», в редакції Указу Президії Верховної Ради СРСР від 1 листопада 1988 року N 9724-XI «Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові і пам’ятні днями» він був перенесений на третю неділю березня.

Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб. Працівники галузі на Україні невтомно піклуються, щоб у наших оселях завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під’їзди.

Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності і громадського спокою.

Джерело: інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *