Думай головою! Голосуй серцем!

Шановні земляки!

Все ближче дата важливої ​​події для всіх без винятку громадян нашої країни – вибори президента України. Нам з вами треба буде визначити наше майбутнє і зробити правильний вибір.

Всі минулі роки незалежності України наш народ живе надіями на світле майбутнє і кращу якість життя.

Подумайте, які основні параметри в можливих змінах ви хотіли б відчути, що для вас найважливіше і необхідне в найближчому майбутньому. Також слід для себе зрозуміти, хто на вашу думку, з кандидатів в президенти хоч в першому наближенні може це все дати і зробити свій обдуманий вибір при голосуванні.

Для кожного, мабуть, має значення, чи є у вас стабільна робота, чи можете ви на свою зарплату утримувати свою сім’ю, оплачувати комунальні послуги, вчити дітей, лікувати літніх батьків і себе. Всього вам вистачає, чого бракує і як це змінити.

Минув час формальної участі в голосуваннях, коли, за великим рахунком, від виборів до виборів в нашому житті нічого істотно не змінювалося. На сьогоднішній день середній рівень нашого життя далекий від досконалості.

Не ігноруйте можливість заявити про свій вибір, не з’являючись на них, не залишайте свій бюлетень вільним для можливих з ним махінацій!

Думайте, кого обираєте, і тоді не буде на кого нарікати, коли ваші надії виявляться втраченими ілюзіями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *